امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5302
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱

۵۴۰ تخت به تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر افزوده می‌شود

دریای جنوب،رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه بیش از ۲ هزار تخت بیمارستانی در استان فعال است، گفت: با تکمیل و افتتاح پروژه‌ها، ۵۴۰ تخت به تخت‌های بیمارستانی دولتی استان بوشهر افزوده می‌شود.
540 تخت به تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر افزوده می‌شود

سعید کشمیری اظهار داشت: با رعایت پروتکل بهداشتی روند  بیماران کرونایی استان بوشهر شیب نزولی دارد و در این راستا بستری‌ها و فوتی‌ها کاهشی شده و امروز مرگ‌ کرونایی در استان بوشهر به صفر رسیده است.

وی با تاکید بر پرهیز از دورهمی در شب یلدا افزود: یلدا را امسال تنها سپری کنیم تا همیشه در کنار هم باشیم.

وی، از توسعه زیرساخت‌ فضاهای درمانی در استان خبر داد و بیان کرد: با اجرای طرح تحول نظام سلامت گام‌هایی مهم در توسعه زیرساخت‌های درمانی برداشته شده‌است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به آغاز ساخت بیمارستان 110 تختی بیمارستان عسلویه تا پایان امسال گفت: فاز نخست ساخت بیمارستان 120 تختی و 4 طبقه‌ای برازجان به عنوان جایگزین بیمارستان 17 شهریور برازجان  به اتمام رسید و فاز دوم آن به‌زودی آغاز می‌شود.

کشمیری با اشاره به ساخت بیمارستان فاطمه زهرا(ع) بوشهر با 200 تخت افزود: این بیمارستان از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور در 5 طبقه تامین اعتبار شده است.

وی از افتتاح بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر خبرداد و تصریح کرد: بیمارستان 110 تختی شهدای هسته‌ای بوشهر دارای پیشرفته‌ترین تجهیزات و امکانات درمانی و  در حال تجهیز و در آستانه افتتاح است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه اکنون بیش از 2 هزار تخت در بیمارستان‌های استان فعال است بیان کرد: با تکمیل و افتتاح بیمارستان‌های در دست ساخت در مجموع 540 تخت به تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر افزوده می‌شود./تسنیم


فرستادن دیدگاه