امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5334
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
فرمانده انتظامی استان بوشهر

کشف ۱۷۲کیلوگرم موادمخدر در استان

دریای جنوب،فرمانده انتظامی استان بوشهر از انهدام باند سوداگران مرگ در عملیات مشترک پلیس استان‌های بوشهر و هرمزگان خبر داد و گفت: در این عملیات ۱۷۲کیلوگرم تریاک کشف شد.

سردار خلیل واعظی با اشاره به همگانی شدن مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر اظهار داشت: با اجتماعی شدن مقابله با مواد مخدر تمام نقاط این استان برای فعالیت سوداگران مرگ ناامن شده است.

وی با تاکید بر مبارزه با قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر گفت: همکاری و مشارکت مردم در مقابله با قاچاق مواد مخدر ستودنی است چراکه این مهم سبب رصد مستمر فعالیت‌های قاچاقچیان شده است.

رئیس پلیس استان بوشهر از متلاشی‌شدن باند قاچاق مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس 2 استان بوشهر و هرمزگان خبر داد و تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی و تلاش‌های شبانه‌روزی اعضای یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر که به صورت حرفه‌ای و عمده در امر قاچاق مواد مخدر در استان‌های جنوبی فعالیت می‌کردند را شناسایی کنند.

سردار واعظی با بیان اینکه “فعالیت این باند به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان اطلاع داده شد” افزود: اکیپی از ماموران با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر به مخفیگاه متهم در بندر خمیر هرمزگان اعزام شد و در عملیاتی غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

 فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم 172 کیلوگرم تریاک کشف و به همراه متهم تحویل مراجع قضایی شد./تسنیم

172کیلوگرم موادمخدر در استان بوشهر کشف شد

فرستادن دیدگاه