امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5370
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶

پیکر مرد ۷۳ ساله در کوه‌های دیلم پیدا

دریای جنوب،پیکر مردی ۷۳ ساله با تلاش امدادگران هلال احمر در کوه‌های سخت گذر منطقه دهک شهرستان دیلم پیدا شد.

به گزارش «دریای جنوب»  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: عصر دیروز در پی گزارش مردمی و اورژانس ۱۱۵ دیلم مبنی بر گرفتار شدن فردی در کوه‌های منطقه دهک حدفاصل روبه‌روی روستای مظفری بلافاصله دو گروه از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای عامری و تیم واکنش سریع شهرستان دیلم به همراه دو دستگاه خودرو امدادی به محل یاد شده اعزام شدند.

غلامرضا حاجیانی افزود: نجاتگران پس از رسیدن به محل به علت سخت گذر بودن مسیر دسترسی، شروع به کوهپیمایی کردند که پس از ساعتی تلاش به موقعیت مصدوم رسیدند.

او ادامه داد: پس از ارزیابی و کنترل علائم حیاتی مشخص شد مرد ۷۳ ساله بر اثر ایست قلبی فوت شده است که نجاتگران پیکر او را پیمودن مسیری ۷ کیلومتر به پایین دست منتقل کردند و به خانواده متوفی تحویل دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر بیان کرد: عملیات جستجو و نجات ساعت ۱۶:۳۵ دیروز آغاز شد و ۵۵ دقیقه بامداد امروز پایان یافت./ باشگاه خبرنگاران


فرستادن دیدگاه