امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5418
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷

معلم دیری ۲۲ تبلت به دانش آموزان هدیه داد

دریای جنوب،معلم نیک اندیش دیری با اهدای ۲۲ تبلت لبخند رضایت را به لب‌های دانش آموزان نشاند.

به گزارش «دریای جنوب» مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر، شرایط تحصیلی امسال را با توجه به شیوع کرونا و لزوم ارائه آموزش مجازی بسیار متفاوت‌ از سال‌های قبل عنوان کرد و گفت: با مشارکت فرهنگیان و خیران توانستیم برخی از موانع تحصیل دانش آموزان را برطرف کنیم.

احمد عبدالله زاده  افزود: مریم ابراهیمی از جمله فرهنگیانی است که با دستان سخاوتمند خود در این روز‌های سخت اقتصادی با همت و ایثار توانست ۲۲ تبلت را به دانش آموزان نیازمند هدیه کند.

او ادامه داد: معلمانی هستند که با وجود حقوق اندک برای دانش آموز‌ان تبلت یا گوشی هوشمند خریداری و هدیه کرده‌اند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر همچنین عنوان کرد: در چند وقت اخیر یکی از شرکت‌های صنعتی فعال در شهرستان ۱۳ دستگاه گوشی و ۲۵ دستگاه تبلت به دانش آموزانی که به این وسایل دسترسی ندارند، اهدا کرده است.

به گفته معاون اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، ۸۵ درصد دانش آموزان استان از آموزش مجازی بهره می‌برند. تعدادی از دانش آموزان هم از مدرسه تلویزیونی ایران برای فراگیری درس‌ها استفاده می‌کنند و ۱.۵ درصد نیز که به آموزش تلویزیونی، حضوری و مجازی دسترسی ندارند، برایشان بسته‌های آموزشی و خودآموز تهیه شده ودر اختیارشان گذاشته شده است./ باشگاه خبرنگاران


فرستادن دیدگاه