امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5280
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸

معاون سیاسی و امنیتی استاندار بوشهر معرفی شد

دریای جنوب، در جلسه شورای اداری استان بوشهر محمدتقی ایرانی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر معرفی و از خدمات ۳ساله مجید خورشیدی قدردانی شد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار بوشهر معرفی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، محمدتقی ایرانی در آئینی با حضور اعضای شورای اداری استان بوشهر به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار معرفی و از خدمات مجید خورشیدی معاون سابق تقدیر شد.

استاندار بوشهر در این نشست خدمات بیش از یک‌هزار روز مجید خورشیدی در پست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر را مورد قدردانی قرار داد و اظهار داشت: برای محمدتقی ایرانی در پست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی آرزوی موفقیت می‌کنم.

عبدالکریم گراوند، تامین امنیت، ایجاد فضای آرامش، تعامل با احزاب سیاسی را ماموریت ویژه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری دانست و بیان کرد: در حوزه امنیت تعاملی خوبی در بین نیروهای امنیتی و انتظامی برقرار و امنیت پایدار در استان مدیون تلاش این نیروها است.

استاندار بوشهر با گرامیداشت 16 آذر روز دانشجو جایگاه و نقش دانشجویان و دانشگاهیان در نشاط و توسعه جامعه را مهم دانست و افزود: حرکت دانشجویان نشاط و توسعه در جامعه به ارمغان می‌آورد و دانشگاه پایگاه عدالت‌خواهی، عزت‌طلبی و پیشرفت محسوب می‌شود.

وی، با بیان اینکه دانشگاه زمینه توسعه و پیشرفت جامعه را فراهم می‌کند گفت: دانشجویان و دانشگاه در عرصه مقابله با کرونا خوش درخشید که خدمات آنان مورد ستایش قرار می‌گیرد.

استاندار بوشهر با قدردانی از خدمات کادر درمان در مقابله به کووید 19 خاطر نشان کرد: بیش از 9 ماه است که کادر درمان شبانه‌روز در عرصه مقابله با کرونا خدمات‌رسانی می‌کند که تلاش‌های آنان درخور تحسین است.

گراوند با اشاره به کاهش بستری‌های کرونایی در استان بوشهر گفت: اکنون 80 درصد مناطق استان بوشهر در شرایط زرد و 20 درصد نارنجی است که ادامه همکاری مردم شرایط کنونی را بهبود می‌بخشد.

وی، با بیان اینکه بیش از 50 درصد شیوع کرونا به سبب دورهمی‌ها و شب‌نشینی‌ها ارزیابی شده است تاکید کرد: هر چه پروتکل بهداشتی بیشتر رعایت شود از شرایط خطر فاصله می‌گیریم و هرقدر بی‌توجهی شود امکان شیوع، ابتلا، بستری و فوت کرونایی افزایش می‌یابد.

استاندار بوشهر از رعایت 90 درصدی دستورالعمل‌های بهداشتی در استان خبر داد و تصریح کرد: تعداد اندکی از مردم پروتکل بهداشتی رعایت نمی‌کنند که این مهم سبب بروز آسیب به دیگر اقشار می‌شود.

مجید خورشیدی معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر با اشاره به  امنیت پایدار و اتحاد و وحدت در همه عرصه‌ها خاطر نشان کرد: تعامل و همکاری مردم و مسئولان در همه رده‌ها و مسئولیت‌ها قابل تقدیر است و در این راستا توسعه و پیشرفت استان مدیون این اتحاد و تعامل است.

وی بیان کرد: در طول این مدت در حوزه اجتماعی و سیاسی و امنیتی، اقدامات موثر و ارزشمندی انجام گرفت که همکاری دستگاه‌های مختلف ستودنی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر هم برنامه‌ها و سیاست‌های مورد توجه را اعلام و افزود: استان بوشهر، استان مقاومت علیه استعمار و استکبار است چراکه رزمندگان استان بوشهر بارها هیمنه انگلیس و آمریکا را شکسته است.

محمدتقی ایرانی، پارس جنوبی و نیروگاه اتمی در استان بوشهر را از دستاوردهای نظام اسلامی دانست و بیان کرد: شناسنامه‌دار بودن احزاب، و وجود تعامل و انسجام در استان نشان از فضای باز سیاسی است.

وی تاکید کرد: در شرایطی که دشمنان آماده اجرای توطئه علیه نظام اسلامی است همه مردم و مسئولان برای عزت و اقتدار کشور با تعامل و همدلی جانفشانی می‌کنند.

در این جلسه ضمن معرفی محمدتقی ایرانی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از خدمات 3 ساله مجید خورشیدی قدردانی شد.

محمدتقی ایرانی معاون جدید سیاسی امنیتی استاندار بوشهر متولد 1345 خرم آباد لرستان است که فرمانداری کرج و معاونت سیاسی، امنیتی استاندار خراسان شمالی در کارنامه دارد. وی دارای دکترای حقوق بین‌الملل از آکادمی علوم جمهوری تاجیکستان است.


فرستادن دیدگاه