امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 4998
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹

مرگ برادرم ربطی به فوتبال ندارد

دریای جنوب،محسن خلیفه برادر مرحوم مسعود خلیفه اظهار داشت :خودکشی مرحوم برادرم به دلایل کاملا شخصی و خانوادگی است و کوچکترین ارتباطی با فوتبال و هواداری از تیم استقلال ندارد .

به گزارش«دریای جنوب» جوانی 30 ساله‌ اهل روستای طلحه دشتستان که چندی پیش عکس سنگ قبری که با نشان باشگاه استقلال برای خودش ساخته بود در شبکه‌های اجتماعی بسیار دست به دست شد، دیروز دست به خودکشی زد. مسعود خلیفه جوانی اهل روستای طلحه دشتستان که چندی پیش سنگ قبرش را با نشان باشگاه استقلال ساخته بود، چهارشنبه گذشته خودکشی کرد.

محسن خلیفه برادر مرحوم مسعود خلیفه در گفتگوی اختصاصی با نوای جنوب اظهار داشت: خودکشی مرحوم برادرم به دلایل کاملا شخصی و خانوادگی است و کوچکترین ارتباطی با فوتبال و هواداری از تیم استقلال ندارد .

وی افزود: در جامعه بخش زیادی از مردم هوادار دو تیم مطرح کشور هستند و ربط دادن مسائل شخصی افراد به تمایلات باشگاهی کاری ناصحیح واشتباه است و باعث ناراحتی بیشتر خانواده داغدار می شود.

خلیفه در ادامه به نوای جنوب گفت: مدارک مستند اختلافات مرحوم که نهایتا منجر به تصمیم اشتباه وی و خودکشی گردید در مراجع ذیصلاح از مدتها قبل موجود است و لذا کوچکترین ارتباطی به مقوله ورزش ،فوتبال و تیم مورد علاقه وی ندارد.

خلیفه در پایان از تمام فعالین رسانه وفضای مجازی خواست از درج ونشر هرگونه مطلب و عکسی از مرحوم مسعود خلیفه وربط دادن خلاف واقع خودکشی وی به فوتبال و باشگاه استقلال جدا خودداری نموده و موجب ناراحتی بیشتر خانواده داغدار نشوند.


فرستادن دیدگاه