امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5414
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳

مادر ۶۰ ساله خورموجی نجات‌بخش سه نیازمند به عضو شد

دریای جنوب،رئیس مرکز فراهم آوری اعضا پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در نهمین ایثار ماندگار در سال ۹۹ مادر ۶۰ ساله خورموجی نجات‌بخش سه نیازمند به اهدا عضو شد.

به گزارش«دریای جنوب» علیرضا باقری اظهار داشت: در نهمین ایثار ماندگار در سال ۹۹ مادر ۶۰ ساله خورموجی نجات‌بخش سه نیازمند به اهدا عضو شد.

رئیس مرکز فراهم آوری اعضا پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: افزود: اعظم عبدالهی که به علت سکته مغزی در بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) گناوه بستری‌شده بود متأسفانه علیرغم تلاش پزشکان به علت وسعت خونریزی مغزی دچار مرگ مغزی شد.

 وی تصریح کرد: با رضایت خانواده نوع‌دوست و ایثارگر مرحومه عبدالهی و تلاش همکاران در ICU بیمارستان امیرالمؤمنین، اورژانس هوایی و بیمارستان سلمان فارسی به بیمارستان سلمان فارسی جهت برداشت عضو انتقال داده شد و سه عضو شامل دو کلیه و کبد جهت پیوند به نیازمندان به عضو برداشته شد.

نجاتباقری خاطرنشان کرد: با انجام این ایثار ماندگار، تاکنون ۷۵ هم استانی فرشته نجات جان هم‌وطنان نیازمند به دریافت عضو شده‌اند./ فارس


فرستادن دیدگاه