امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 3070
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۷
اسرائيل دينفس مطرح کرد

شبیه‌سازی حمله هوایی به تاسیسات هسته‌ای ایران در رزمایش مشترک اسرائیل و یونان

پایگاه اینترنتی صهیونیستی «اسرائیل دینفس» با اشاره به رزمایش مشترک جنگنده های رژیم صهیونیستی و یونانی مدعی شد در این رزمایش حمله هوایی به تاسیسات هسته ای ایران شبیه سازی شده بود.

به گزارش خبرنگار بین الملل «خبرگزاری دانشجو» ؛ و به نقل از پایگاه اینترنتی العهد، پایگاه اینترنتی صهیونیستی «اسرائیل دینفس» با اشاره به رزمایش مشترک جنگنده های رژیم صهیونیستی و یونانی مدعی شد در این رزمایش حمله هوایی به تاسیسات هسته ای ایران شبیه سازی شده بود.

بر اساس این گزارش بیستم تا سی ام ماه آوریل گذشته ده جنگنده «اف 16» ناوگان هوایی اسرائیل به همراه هواپیماهای یگان دفاع هوایی یونان رزمایش مشترکی برگزار کردند و در آن سامانه موشکی دفاع هوایی یونان که موشکهای «اس 300» ساخت روسیه است به عنوان اهداف فرضی مشخص شده بود.

پایگاه اینترنتی «اسرائیل دیفنس» افزود: هدف از این رزمایش آماده شدن برای حملات احتمالی است که پس از هدف قرار دادن تاسیسات هسته ای ایران صورت خواهد گرفت.

این پایگاه اینترنتی اسرائیلی همچنین نوشت: در این رزمایش روش مقابله با موشکهای «اس 300» که برای حفاظت از تاسیسات هسته ای ایران کار گذاشته شده است بررسی شد و خلبانان اسرائیلی آموزشهای لازم را در این زمینه به دست آوردند و تاکتیکهایی را که در آن به سامانه موشکی «اس 300» در ایران حمله خواهند کرد بررسی کردند


  1. بسیجی گفت:

    کقش اوباما برایش گشاد است

فرستادن دیدگاه