امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5328
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳

ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ۱۶۰۰پروژه در سطح استان بوشهر را عملیاتی کرد

دریای جنوب، استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و جهش تولید گفت: در این راستا ستاد اجرایی حضرت امام(ره) اجرای یک‌هزار و ۶۰۰ پروژه در سطح استان بوشهر را آغاز کرده است.

عبدالکریم گراوند در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و گرامیداشت روز پرستار به کاهشی شدن ابتلا به بیماری کرونا در استان بوشهر پرداخت و اظهار داشت: خدمات کادر درمانی و پرستاری در عرصه رسیدگی به بیماران کرونایی ستودنی است چراکه در این مسیر جان‌فشانی کردند و تعدادی از آنان به شهادت رسیدند.

وی، با قدردانی از همکاری و تعامل مردم در رعایت پروتکل بهداشتی در عرصه مقابله با کرونا تصریح کرد: همراهی مردم و تلاش دست‌اندرکاران سبب شد وضعیت بیماران کرونایی شیب نزولی پیدا کند و اکنون از 10 شهرستان استان بوشهر 9 شهرستان دارای وضعیت زرد است.

استاندار بوشهر با تاکید بر ادامه رعایت پروتکل بهداشتی به ویژه در شب یلدا گفت: در صورت ادامه رعایت پروتکل بهداشتی این ایام با کمترین هزینه پشت سرگذاشته می‌شود.

گراوند با تاکید بر نقش پرستاران در عرصه مقابله با کرونا و رسیدگی به بیماران کرونایی خاطر نشان کرد: به مناسبت ولادت حضرت زینب(س)  کارت‌های هدیه یکی از دستگاه‌های اجرایی برای اهدا به پرستاران بیمارستان خلیج فارس بوشهر در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار می‌گیرد.

وی، با قدردانی از سازمان مدیریت  و برنامه‌ریزی استان بوشهر در اجرایی شدن طرح‌های اقتصاد مقاومتی افزود: طرح‌های مهمی در این راستا و جهش تولید در استان بوشهر اجرا شده که پیگیری تحقق آن از سوی فرمانداران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی ذیربط ضروری است.

استاندار بوشهر با اشاره به ظرفیت‌های مهم استان در عرصه اشتغال و سرمایه‌گذاری خاطر نشان کرد: استان بوشهر از ظرفیت‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری دارا است که معرفی این قابلیت‌ها و جذب سرمایه‌گذار مورد تاکید است.

گراوند با قدردانی از تلاش ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در اجرای طرح‌های مختلف تصریح کرد: این نهاد بر اساس ظرفیت‌های شهرستان‌های استان بوشهر بیش از یک‌هزار و 600 طرح اجرایی کرده که در این زمینه پیگیری رفع موانع و حل مشکلات پیش‌روی طرح‌ها از سوی فرمانداران مورد تاکید است.

وی، تسریع در اجرای طرح‌های تولیدی، سرمایه‌گذاری و بهره‌برداری بر اساس برنامه زمان‌بندی را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: رفع موانع و حل مشکلات این طرح‌ها باید مورد توجه دستگاه‌های اجرایی قرار بگیرد تا براساس زمان تعیین شده مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

استاندار بوشهر با تاکید بر مشخص شدن سهم اعتبارات استانی، ملی در اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی گفت: استان بوشهر در سال گذشته جز 8 استان برتر در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی بود که باید این مهم امسال هم مورد توجه قرار بگیرد./تسنیم


فرستادن دیدگاه