امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5339
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳

سامانه “موکب اشتغال محرومان”؛ راهی برای اشتغال جوانان بیکار

دریای جنوب،مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: سامانه موکب اشتغال محرومان با هدف تجمیع امکانات و ظرفیت‌های مردمی برای رفع مشکل اشتغال محرومان راه‌اندازی شد.

 احمد لطفی اظهار داشت: وب سایت «موکب اشتغال محرومان» به منظور جلب مشارکت‌های جهادگران کار آفرین و مردمی و با هدف تجمیع امکانات و ظرفیت‌های مردمی برای رفع مشکل اشتغال محرومان راه اندازی شد.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر افزود: افراد داوطلب برای کمک به اشتغال محرومان می‌توانند با ورود و ثبت نام در سایت www.emookeb.ir آمادگی خود را برای ارائه خدمت در حوزه‌های مختلف اشتغال محرومان اعلام کنند. همچنین افراد متقاضی اشتغال با ثبت اطلاعات خود در این وب‌سایت، می‌توانند از خدمات ارائه شده توسط افراد داوطلب برخوردار شوند.

لطفی خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار و داوطلبان کمک به اشتغال محرومان می‌توانند در زمینه‌های مختلف همچون تامین سرمایه، ضمانت وام، بازاریابی و فروش، مشاوره‌های فنی، شغلی، مالی و حقوقی، تهیه مجوز، آموزش، تامین مواد اولیه و … به افراد محروم نیازمند اشتغال یاری برسانند.

مدیر کل کمیته امداد استان اظهار امیدواری کرد: این سایت می‌تواند زمینه‌ای باشد هرکسی که قصد دارد به اشتغال محرومان هر نوع کمک ملی و غیر مالی کند، فعالیت نماید، از طرف مقابل، دستگاه‌هایی مانند کمیته امداد، نیازمندان واقعی را شناسایی و نیازمندی آن‌ها در حوزه اشتغال را به سایت مذکور معرفی می‌کنند./ فارس


فرستادن دیدگاه