امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5332
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴

راه حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک مکتب اسلام انقلابی معرفی شود

دریای جنوب،امام جمعه بوشهر گفت: باید حرکت و خدمات شهید قاسم سلیمانی به عنوان یک مکتب اسلام انقلابی معرفی و نهادینه تربیتی شود.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در نشست آدینه با گرامیداشت 9 دی این روز را نماد بصیرت مردم، هوشمندی، ولایتمداری، دشمن‌شناسی، مبارزه با استکبار و مزدوران دانست و اظهار داشت: حماسه 9 دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی برگ زرین دیگری در افتخارات  ملت ایران است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تأکید بر تسریع در بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل استان بوشهر گفت: تسریع در بازسازی و  جبران خسارات مردم سیل‌زده و آسیب دیده مورد توجه ویژه قرار بگیرد و پرشتاب مشکلات مردم برطرف شود.

صفایی بوشهری با تأکید بر توجه به پرداخت به موقع حقوق کارگران افزود: برخی از مراکز صنعتی و اداری، حقوق کارکنان خود را با تاخیر چند ماهه پرداخت می‌کنند که نوعی ظلم است و باید هر چه سریع‌تر و به موقع حقوق این کارگران و کارکنان پرداخت شود.

وی با گرامیداشت سالروز شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی به جایگاه مهم آن پرداخت و خاطر نشان کرد: تدوین و ارائه برنامه‌های مهم بصیرتی و فرهنگی در خصوص شخصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یک وظیفه و رسالت نهادهای انقلابی، مردمی و جهادی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تأکید بر معرفی شهید قاسم سلیمانی به عنوان یک الگوی معاصر برای همگان افزود: ایمان، تقوا، اخلاق، بصیرت، ولایتمداری، استکبارستیزی، مجاهدت و شهادت طلبی از ویژگی‌های شهید سلیمانی است که باید به عنوان یک مکتب اسلام انقلابی معرفی و نهادینه تربیتی شود.

امام جمعه بوشهربر تأمین به موقع کالاهای اساسی و نیازهای ضروری مردم از جمله روغن، سلیندر گاز و نفت تأکید کرد./تسنیم


فرستادن دیدگاه