امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 2392
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۴
ترقی در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو»:

توافق دو مرحله‌ ای نوعی کلاه برداری سیاسی است

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: توافق دو مرحله‌ای که غرب و آمریکا خواستار آن است در واقع نوعی کلاه برداری و فریب سیاسی است چرا که آنان در مرحله اول تبلیغات رسانه‌‌ای خود را برای تحت تاثیر قرار دادن اذهان عمومی در جهت توافقی کلی انجام می‌دهند و در مرحله دوم نیز می‌خواهند خواسته‌های نامشروع خود را بر ملت ایران تحمیل کنند.

حمیدرضا ترقی در گفتگو با خبرنگار سیاسی «خبرگزاری دانشجو» با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش و پدافند هوایی، پیرامون نحوه توافق در مذاکرات هسته‌ای، اظهار داشت: همانگونه که مقام معظم رهبری توضیح دادند توافق خوب توافقی است که منافع ملی در آن رعایت شده باشد و این منافع به صورت شفاف و واضح باید دارای حفظ دستاوردهای هسته‌ای و لغو کامل تحریم‌ها باشد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه توافق باید در یک مرحله‌ صورت بگیرد، تصریح کرد: توافق دو مرحله‌ای که غرب و آمریکا خواستار آن است در واقع نوعی کلاه برداری و فریب سیاسی است چرا که آنان در مرحله اول تبلیغات رسانه‌‌ای خود را برای تحت تاثیر قرار دادن اذهان عمومی در جهت توافقی کلی انجام می‌دهند و در مرحله دوم نیز می‌خواهند خواسته‌های نامشروع خود را بر ملت ایران تحمیل کنند.

وی خاطر نشان کرد: تجربه انقلاب اسلامی به خوبی نشان می‌دهد که آمریکا و غربی‌ها قابل اعتماد نیستند لذا باید در مذاکرات هسته‌ای به گونه‌ای عمل کنیم که عزت ملت حفظ شود و توافق دو مرحله‌ای را نخواهیم پذیرفت.


فرستادن دیدگاه