امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 3703
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲

تنفس مصنوعی به فتنه گران در جم+ عکس

به گزارش «دریای جنوب» فضاهای جدید مجازی هم قصه ای شده است تا برخی مسئولین بی خیال، تمام ذهنیات ‏خود را در این صفحات مجازی نمایان کنند تا نشان دهند که مدرن شده اند و با فناوری جلو می روند، از همین رو درونیات خود را در قالب های جدید به مخاطبان این شبکه های اجتماعی ارائه می دهند تا مردم نیز بهتر آنها را بشناسند.‏

موضوع ساختگی مرگ سران فتنه و یا عدم ادامه حضور آنان در حصر از مواردی است که این روزها به صورت گسترده در روزنامه‌ها، سایت‌ها و فضاهای «زنجیره‌ای» مجازی به‌شکل هدفمند مورد توجه قرار گرفته است.

تکرار دائمی نام «میرحسین موسوی» و «مهدی کروبی» با دلایل گوناگون در فضای مجازی که نظارت شایسته ای هم بر آن وجود ندارد از جمله برنامه‌های این «رسانه‌های زنجیره‌ای» است تا این افراد که در 9 دی برای همیشه بساط فتنه گری آنها از کشور جمع شد دوباره بر سر زبان ها بیایند و نام آنها بساط فتنه ای نو را پایه ریزی کند.

در حالی که هویت واقعی سران فتنه برای همه مردم ایران روشن شده است و مواضع ضد نظام ایشان و اهانت طرفدارانشان به عزای سید و سالار شهیدان برای تک تک ملت ایران ثابت گردیده است،  شاهد بودیم که رییس اداره تبلیغات شهرستان جم در اظهار نظری تامل برانگیز به حمایت یکی از سران فتنه بیان داشته که ” اندیشه کروبی زنده است و روزی ایجاد سونامی خواهد کرد.”

باید از این مسئول پرسید جرم مهدی کروبی چیست؟ مگر نه این است که ایشان به جرم ‏مدیریت در فتنه ۸۸ و اقدام علیه امنیت ملی دستگیر شده اند؟ آیا شما خبر از سونامی یا بهتر بگوییم فتنه ای دارید که مردم از آن بی خبرند؟

آقا جان! دوره این حمایت ها و سخنان تمام شده است، مردم شهرستان جم همان مردم ولایتمداری هستند که در ۹ دی حساب ‏خود را با فتنه گران جدا کردند. حال تصمیم شما چیست؟ در کنار مردم یا در کنار فتنه گران در حصر؟

باید از جناب پروند پرسید! آیا کسانی که به انقلاب اسلامی خیانت کرده و دست در دست بیگانه ‏برای براندازی انقلاب تلاش کردند و با آمریکا، صهیونیسم و تروریست ها هم صدا شدند و به ‏هیچ صراطی مستقیم نیستند نباید تنبیه شوند؟ آیا رواست از چنین افرادی حمایت کنیم؟

اگر شما فراموش ‏کرده اید ما فراموش نکرده ایم که کسانی که روزی دم از خط امام می زدند امروز به خلاف خط امام ‏حرکت می کنند، ما فراموش نکرده ایم که این افراد حتی به تصویر امام هم رحم نکردند، اگر فراموش کرده اید یادتان بیاوریم که ‏جناب کروبی چند زندان در بنیاد شهید ایجاد کرده بود و چه بر سر مردم می آورد.‏

آقای مسئول! که با حمایت از فتنه گرانی چون کروبی راه را گم کرده اید، کسی که شما از اندیشه سخیف او حمایت می کنید در روز عاشورا وقتی به علم ‏ابا الفضل (ع)  هم رحم نکردند ساکت شد و اغتشاشگران را انقلابی نامید.   اندکی درنگ به کجا چنین شتابان‏!!!

هدف ما تخریب و مچ گیری نیست بلکه دست گیری است و مردم هم آگاه و بصیرند و خیرخواه و بدخواه را دیگر خوب می شناسند، گرچه گفتنی ها بسیار است ولی می گذاریم و می گذریم ولی این را بگوییم که کسانی که به فکر رفع اتهام و یا دفاع از اندیشه پوشالی سران فتنه و خائنانی که اهانت کنندگان به عاشورای حسینی و تصویر امام خمینی(ره) را مردم خداجو نامیدند، هستند ابتدا باید مردمی را از صحنه دور کنند که در روز «9دی»، یک‌صدا خواهان محاکمه و اعدام سران فتنه بودند.

نیما دشتی/سپاس

 


فرستادن دیدگاه