امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5200
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴

برگزاری اردوی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام ایران در استان بوشهر

دریای جنوب،اردوی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام بانوان جمهوری اسلامی ایران با حضور هشت ورزشکار در بندر امام حسن شهرستان دیلم برگزار شد.

به گزارش «دریای جنوب» سرمربی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام بانوان کشوردر حاشیه دیدار با مسئولان گناوه اظهار داشت: پنجمین مرحله از اردوهای تیم ملی قایقرانی بانوان کشور در بندر امام حسن شهرستان دیلم در حال برگزاری است.

مهسا مجللی افزود: هدف از برگزاری این اردوهای آمادگی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ است.

وی گفت: مسابقات آسیایی و کسب سهمیه المپیک همزمان در کشور تایلند از ششم تا نهم فروردین سال آینده برگزار می‌شود.

مجللی یادآور شد: در این اردو ۸ ورزشکار از استان‌های مختلف هرمزگان، خوزستان، گیلان، همدان و تهران حضور دارند که ۵ نفر در بخش کایاک و سه نفر در بخش رکانو پارو می‌زنند.

وی تصریح کرد: بعد از این اردو، تیم ملی قایقرانی بانوان کشور اردویی را در تهران برگزار خواهند کرد و پس از آن تیم ملی قایقرانی بانوان کشور عازم مسابقات آسیایی خواهد شد.

وی اضافه کرد: به منظور استفاده از همه ظرفیت ورزشکاران علاقه‌مند و مدعی رشته قایقرانی کشور آخرین تست در مجموعه ورزشگاه آزادی تهران در ۷ اسفند ماه برگزار خواهد شد که پس از آن از بین افراد برتر لیست نهایی تیم بسته خواهد شد.

وی از مهمان نوازی و همکاری مسئولان و دست اندرکاران ورزشی در استان بوشهر که در برگزاری این اردو و فراهم کردن امکانات این تیم همکاری کردند تقدیر کرد.


فرستادن دیدگاه