امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 4988
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۲

با ویسی به آینده شاهین امیدواریم

دریای جنوب،دروازه بان تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: ما تیم خوبی داریم که با حمایت ها و انگیزه ای که هوادران به ما می دهند به آینده شاهین در لیگ برتر امیدواریم.

به گزارش«دریای جنوب» به نقل ازخبرنگار خبرگزاری فارس از بوشهر، ماکسیم کوریلیتایا سنگربان اهل کشور گرجستان یکی از دو خارجی این فصل تیم عبدالله ویسی است که در دو بازی قبلی شاهین به میدان رفت که ماحصل گفتگوی خبرنگار فارس با این دروازه بان را می خوانیم.
فارس: 96 دقیقه بازی در لیگ برتر ایران با پیراهن شاهین بوشهر، سه گل خورده و یک کارت قرمز، آیا از عملکردت راضی هستی؟
عملکردم قابل دفاع نیست و از این بابت خیلی ناراحتم . یک دروازه‌بان حتی در بالاترین سطح فوتبال جهان هم اشتباه می‌کند و گل‌های بدی می‌خورد و حتی اخراج هم می‌شود. ولی درمجموع نمی‌خواهم عملکردم را توجیه کنم اما به بهترین شکل ممکن جبران خواهم کرد . در مورد اخراج در بازی مقابل شهر خودرو هم اضافه کنم که ما هنگام گرم کردن زمین خشک بود ولی وقتی به رختکن رفتیم تا آماده بازی شویم زمین را آب‌داده بودند و این کار به نظر من جالب و حرفه‌ای نبود.


فارس: شرایط و جو حاکم بر شاهین چطور است؟
ما تیم خوبی داریم و در دو بازی ابتدایی با تیمهای مدعی خوردیم که هر دو قرار است در لیگ قهرمانان به میدان بروند ولی ما زمان و انگیزه خوبی برای جبران خواهیم داشت.


فارس: از انتخاب شاهین بوشهر راضی هستی؟
نه اینکه الان بازیکن این تیم هستم بخواهم بگویم که راضی هستم ولی من سال‌های زیادی را در تیمهای مختلفی توپ زدم و کسب تجربه کردم ولی حضور در شاهین بوشهر افتخار بزرگی است که نصیب من شده و در آینده به این انتخابم خواهم بالید.

 
فارس: شرایط شاهین را در ادامه چطور پیش‌بینی خواهی کرد؟
تمام تلاش ما برای بهبود شرایط پیش‌آمده است و همان‌طور که آقای ویسی گفتند ما هم به‌عنوان سرباز در این مجموعه به هواداران شاهین نوید روزهای خوبی خواهیم داد.


فارس: رفتار بازیکنان و هواداران با شما چطور است؟
بعد از اخراج در بازی دوم همه به سمت من آمدند و طوری با من رفتار کردند که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است و هواداران نیز با کلماتی دست‌ وپاشکسته به‌صورت فارسی و انگلیسی به من یادآوری می‌کردند که مشکلی نیست و فراموش کن که این مهربانی و خوب بودن انسان‌های کشور شما را می‌رساند.


فارس: ویسی را به لحاظ فنی چطور مربی دیدی؟
در خصوص ویسی می‌توانم بگویم که ایشان مربی بزرگی هستند. من هم مدرک مربیگری B اروپا رادارم ولی وقتی در قالب یک مربی به ویسی نگاه می‌کنم که انسانی فوق‌العاده باهوش ، با برنامه و بادانشی است که نیاز به زمان و حمایت دارد تا بتواند برنامه‌های خود را پیاده کند.


فارس: هواداران شاهین در پایان فصل به یک جایگاه شایسته نام این تیم امیدوار باشند؟
هواداران شاهین در رأس این مجموعه بزرگ هستند و نقش آنها در موفقیت تیم حتی از عوامل باشگاه نیز پررنگ‌تر خواهد بود که ما امید و انگیزه خود را از این منبع بزرگ می‌گیریم و شخصاً به آینده شاهین امیدوار هستم چون مجموعه شایسته‌ای داریم و تمام تلاش ما جلب رضایت هواداران تیم خواهد بود.


فارس: تفاوت فوتبال ایران و گرجستان چه به لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری؟
تفاوت در نوع تاکتیک است. الآن بین تیم‌ها و کشورها خیلی کم است چون همه یک تیم فنی با علم روز دنیا دارند و تمام اولویت‌ها را بازیکنان می‌دانند. به لحاظ سخت‌افزاری این تیم‌ها هستند که کشورها را از هم جدا می‌کنند و دارای رتبه و جایگاه هستند که حتی در ایران هم تیم‌ها به لحاظ سخت‌افزاری و امکانات قابل‌مقایسه باهم نیستد و طبیعتاً نتایج بهتری کسب می‌کنند.با سپاهان یا پرسپولیس قهرمان شدن خیلی راحت‌تر از نگه‌داشتن یک تیم فاقد امکانات تو لیگ برتر است.

فارس : صحبت پایانی؟
در پایان مجدداً از هوادران شاهین عذرخواهی می‌کنم . من با یک شرایط آب و هوایی کاملاً متفاوت به ایران آمدم و کمی نیاز به زمان‌دارم و جا دارد از صبوری و حمایت‌های مردم بوشهر تشکر کنم که در این روزها به من اطمینان و انگیزه می‌دهند که وظیفه خود می‌دانم برای آنها جبران کنم من در طول این مدت فقط این جمله را به فارسی یاد گرفته‌ام : ای کبوتر نگران باش که شاهین آمد.


فرستادن دیدگاه