امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5392
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶

آموزش به جای جریمه

دریای جنوب، پلیس راه بوشهر - برازجان، پس از متوقف کردن موتورسواران متخلف، برای آنان کلاس آموزشی برگزار و برچسب‌های شبرنگ بر روی موتورسیکلت‌هایشان نصب کرد.

به گزارش«دریای جنوب»  سرگرد مهدی فولادی فرمانده پلیس راه  بوشهر– برازجان گفت: با توجه به اینکه موتورسیکلت سواران نقش مهمی در تصادفات دارند، برای کاهش تصادفات این گونه وسایل، تصمیم گرفتیم که پس از متوقف کردن موتورسواران متخلف در جلوی پلیس راه، برای آنان کلاس آموزشی بگذاریم و قوانین را برایشان توضیح دهیم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر پیش از این، بی‌توجهی موتورسواران به قوانین را باعث مشکلاتی برای آنان و دیگران عنوان کرده بود.

سرهنگ قدرت الله کشکولی با اشاره به تعداد زیادی موتورسیکلت در استان، تاکید کرد: همان قوانینی که برای رانندگان خودرو‌ها وجود دارد برای موتورسواران هم هست، اما موتورسواران کمتر به قوانین توجه می‌کنند و باعث تصادف می‌شوند.

به گفته او، نداشتن کلاه ایمنی، گواهینامه، بیمه، عبور از چراغ قرمز، رفت و آمد در پیاده رو و سرعت غیرمجاز تخلفاتی است که موتورسواران بیشتر مرتکب می‌شوند./ باشگاه خبرنگاران


فرستادن دیدگاه