امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5014
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۴

۲۴۰۰ برنامه هفته دفاع مقدس در بوشهر برگزار می‌شود

دریای جنوب، معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان بوشهر گفت: بیش از دو هزار برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان‌های استان بوشهر برگزارمی‌شود.

به گزارش«دریای جنوب» سهراب انبارکی در جلسه شورای اداری استان بوشهر با گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: بیش از دو هزار برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان‌های استان بوشهر برگزارمی‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان بوشهر در تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس ابراز کرد: در اولین روز از هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح در کرانه خلیج‌فارس برگزار خواهد شد که بوشهر تنها نقطه‌ای در کشور است که رژه زمینی و دریایی به صورت مشترک برگزارمی‌شود.

انبارکی افزود: افتتاح برنامه‌های محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی، همایش تجلیل از سربازان، تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان بوشهر است که در راستای برگزاری کنگره دو هزار شهید استان در دی‌ماه سال جاری برگزارمی‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان بوشهر تصریح کرد: دفاع مقدس مربوط به همه آحاد جمهوری است که می‌طلبد همه دستگاه‌ها و نهادها در کنار یکدیگر برای بزرگداشت این هفته  تلاش کنیم.


فرستادن دیدگاه