امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5057
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸

کلنگ زنی مرکز فرهنگی دفاع مقدس بوشهر در دی ماه

دریای جنوب،سردار «غلامعلی کفاش» از واگذاری زمین مرکز فرهنگی دفاع مقدس خبر داد و گفت همزمان با اجلاسیه کنگره سرداران و 2 هزار شهید استان بوشهر زمین مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان بوشهر کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش«دریای جنوب» سردار «غلامعلی کفاش» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر در نشست خبری بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور خبرنگاران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از صدر اسلام تاکنون اظهار داشت: هفته دفاع مقدس ارزش نهادن به دلاورمردی های ملت ایران است.

وی با اشاره به اینکه ارج نهادن به هفته دفاع مقدس گرامیداشت یاد شهدای جنگ تحمیلی است گفت: رزمندگان در جنگ تحمیلی حماسه های آفریدند که به واسطه این حماسه ها کشور ایران در اقتدار و امنیت به سر می برد.

کفاش با تأکید بر اینکه اگر امروز دشمنان کوچکترین تعرضی به حریم ایران نمی توانند کنند به برکت انقلاب است خاطرنشان کرد: جوانان انقلابی ایران توانستند با دانش داخلی سلاح و تجهیزاتی را تولید کنند که پهپادهای آمرکایی را مورد هدف قرار دهد.

  مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر با بیان اینکه مسلمانان دنیا از رهبر انقلاب اسلامی حمایت می کنند افزود: دشمنان جنگ اقتصادی را علیه نظام پیاده کردند اما تهدیدات موثر واقع نشد و موفقیتی کسب نکردند.

وی هشت سال جنگ تحمیلی را نعمت خواند و گفت: با فرهنگ پر برکت حماسه دفاع مقدس می توان بر جنگ اقتصادی دشمنان نیز پیروز شویم.

کفاش با یادآوری اینکه به برکت رهنمودهای حضرت امام خمینی (ره) هیچ کس نمی‌تواند در برابر جمهوری اسلامی قد علم کند اظهار داشت: ارزشمندترین گنجینه در جامعه فرهنگ دفاع مقدس است.

  مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر از واگذاری زمین مرکز فرهنگی دفاع مقدس خبر داد و تصریح کرد: همزمان با اجلاسیه کنگره سرداران و 2 هزار شهید استان بوشهر زمین مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان بوشهر کلنگ زنی خواهد شد.

وی به کسب مقام پنجم رزم نوازان نیروی انتظامی از بین 56 گروه رزم نواز نیروی های مسلح کشور اشاره و برنامه های هفته دفاع مقدس استان بوشهر را تشریح کرد.

کفاش برگزاری رژه نیروهای مسلح در 31 شهریور در کنار آب‌های خلیج‌فارس، همایش تجلیل از سربازان نمونه نیروهای مسلح، عطرافشانی و غبارروبی قبور مطهر شهدا، برگزاری مراسم یادواره شهدای و گرامیداشت عملیات ثامن‌الائمه (ع)، تجلیل از پیشکسوتان نیروهای مسلح و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و برپایی نمایشگاه دفاع مقدس را از مهمترین برنامه های این هفته خواند.


فرستادن دیدگاه