امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5157
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۱

پوشش زنده حماسه حضور مردم در انتخابات از ۱۵ نقطه استان

دریای جنوب،مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: برای اولین بار و در یک عملیات ویژه رسانه‌ای، حماسه حضور مردم در انتخابات از 15 نقطه استان بوشهر بصورت زنده پخش می‌شود.

سید حسین ناظردر جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای اولین بار و در یک عملیات ویژه رسانه‌ای، حماسه حضور مردم در انتخابات از ۱۵ نقطه استان بوشهر بصورت زنده پخش می‌شود.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اعلام این خبر و اشاره به ضرورت بیش از پیش انعکاس حضور حماسی و انقلابی مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از همه شهرستانهای استان بوشهر گفت: روز دوم اسفند و در یک عملیات ویژه رسانه‌ای روند برگزاری انتخابات از ۱۵ نقطه و از همه شهرستانهای استان بوشهر بصورت زنده از صدا و سیما پخش می‌شود.

وی افزود: علاوه بر مرکز شهرستانها، در بوشهر نیز پنج نقطه انتخاب و مردم همیشه در صحنه و انقلابی بصورت زنده و مستقیم در جریان برگزاری انتخابات قرار می‌گیرند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به پخش حدود ۵۰ هزار دقیقه برنامه مرتبط با انتخابات و افتخارات ملی در چهل و یک سال انقلاب اسلامی گفت: از این میزان پخش برنامه ۲۷ هزار دقیقه در رادیو و رادیو نما، ۲۰ هزار دقیقه در تلویزیون و سامانه مکتوب تصویری، سه هزار دقیقه در حوزه‌های خبر، فضای مجازی و شعر و موسیقی در گستره استانی، ملی و فراملی انعکاس می‌یابد.

رئیس ستاد انتخابات رسانه ملی در استان بوشهر افزود: این فعالیتهای رسانه‌ای حاصل پشتوانه فکری بیش از ۵۰ پرسشگر و افکار سنج اجتماعی، هیئت‌های اندیشه ورز دانشگاهی و حوزوی، سازمانهای مردم نهاد و ستادها و هیئت‌های اجرایی، نظارتی، بازرسی و قضایی استان بوشهر است. فارس


فرستادن دیدگاه