امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5026
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵

پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان بوشهر برگزار می شود

دریای جنوب،مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: پنجمین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر استان بوشهر در قالب های یادداشت، گزارش، خبر، تیتر، مقاله، عکس و موشن گرافیک برگزار می شود.

به گزارش«دریای جنوب» مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر در آئین رونمایی از پوستر پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان بوشهر اظهار داشت: در پنجمین دوره این جشنواره قالب های فیلم مستند و داستانی حذف و جشنواره در قالب یادداشت، گزارش، خبر، تیتر، مقاله، عکس و موشن گرافیک برگزار می شود.

عبدالله نجفی افزود: موضوع های کشوری این جشنواره شامل مسائل صنفی خبرنگاران، دستاوردهای انقلاب اسلامی،دفاع و جبهه مقدس، موضوع های آزاد اجتماعی، بصیرت و دشمن شناسی، اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب های اجتماعی، بسیج و حوزه های اقدام، محرومیت زدایی و رونق تولید است.

نجفی یادآورشد: “گام دوم انقلاب” و موضوع های استانی نیز شامل مصرف بهینه برق و سازگاری با کم‌آبی موضوع ویژه پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر  است.

وی افزود: با توجه به مصرف بالای برق در استان و همچنین کم آبی در برخی مناطق از جمله مناطق نوار ساحلی این مهم باعث شد تا جشنواره رسانه ای ابوذر همچنان بر ۲ موضوع آب و برق تمرکز جدی داشته باشد.

نجفی خاطرنشان کرد: سال گذشته در چهارمین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر استان بوشهر با استقبال خوبی که صورت گرفت ۹۰۰ اثر به کمیته علمی جشنواره راه یافت.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر اظهار داشت: علاقه مندان می توانند آثار مربوط را در  بازه زمانی ۱۵ دی ماه سال ۹۷ تا هفت آذر ماه ۹۸ (مهلت پایانی ارسال آثار) را به ایمیل جشنواره به آدرس Www.abouzar.festival@gmail.com ارسال کنند.


فرستادن دیدگاه