امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5078
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

پلیس «دشتستان» کیف یک میلیاردی را به صاحبش بازگرداند

دریای جنوب، سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: ماموران وظیفه‌شناس پلیس دشتستان یک کیف حاوی یک میلیارد ریال را به صاحبش برگرداندند.

به گزارش«دریای جنوب» سرهنگ فرامرز ملکوتی  اظهار داشت: دو نفر از کارکنان کلانتری 11 برازجان در حین گشت‌زنی و انجام وظیفه متوجه یک کیف‌دستی حاوی مقادیری وجه نقد در کنار دستگاه خودپرداز بانک شدند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان افزود: در بررسی صورت گرفته مشخص شد کیف مذکور حاوی یک میلیارد ریال وجه نقد و تعدادی دسته چک است.

وی تصریح کرد: ماموران وظیفه‌شناس مبلغ پیدا شده را صورت‌جلسه و با اطلاع‌رسانی در سطح شهر، صاحب‌وجه به کلانتری مراجعه و ضمن تقدیر از کارخداپسندانه پلیس کیف خود به همراه وجه مربوطه را تحویل گرفت.

ملکوتی با بیان اینکه صداقت و امانت‌داری در مسائل مادی و معنوی و ترویج این فرهنگ در آحاد جامعه، امری ضروری است، گفت: به منظور ترویج فرهنگ خودکنترلی، ارتقا صحت‌عمل و ارج نهادن به این عمل خداپسندانه و الگوسازی رفتارهای شایسته، از این امانت‌داران تقدیر می‌شود.


فرستادن دیدگاه