امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 4996
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۹

مردم از برخورد قوه قضائیه با دانه درشت‌ها و مفاسد اقتصادی حمایت می‌کنند

دریای جنوب، خطیب جمعه بوشهر از برخورد قاطع قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی تقدیر کرد و گفت: این روند باید ادامه داشته باشد و مردم هم از این گونه برخوردها با دانه درشت‌ها و مفاسد اقتصادی حمایت می‌کنند.

به گزارش«دریای جنوب» آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه شهر بوشهر از برخورد قاطع قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی تقدیر کرد و اظهار داشت: این روند باید ادامه داشته باشد و مردم هم از این گونه برخوردها با دانه درشت‌ها و مفاسد اقتصادی حمایت می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه برخورد با دانه درشت و رانت خوار در هر لباسی که باشد باید با قاطعیت صورت گیرد افزود: فرقی نمی‌کند که فرد چه مقامی و سمتی دارد و باید با آن با قاطعیت برخورد کرد.

خطیب جمعه بوشهر به در پیش رو بودن آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس اشاره کرد و گفت: لازم است در مرحله نخست به ساختمان و تجهیزات و آزمایشگاه‌های این مدارس و مراکز توجه جدی شود و دولت این کار را با اهتمام ویژه‌ای انجام دهد.

صفایی بوشهری خواستار توجه آموزش و پرورش  و مردم  در کمک به دانش آموزان کم بضاعت شد و افزود: دانش آموزان و دانشجویان بسیاری هستند که در آغاز سال تحصیلی با مشکل مالی مواجه می‌باشند بنابراین آموزش و پرورش و سایر دستگاه‌ها و همچنین مردم توجه ویژه‌ای به این افراد داشته و به آنان کمک کنند.

امام جمعه بوشهر به سرنگونی پهبادهای رژیم صهیونیستی توسط حزب الله و نیروهای مقاومت پرداخت و گفت: این شکست دیگر برای رژیم اشغالگر قدس و پیروزی دیگری برای جبهه مقاومت بود.

نماینه ولی فقیه در استان بوشهر گفت: رژیم صهیونیستی تصور می‌کرد در حمله به مواضع حزب الله لبنان می‌تواند زهر چشم بگیرد اما نه تنها موفق نشد بلکه از ترس به زیرزمین‌ها پناه برد.

وی با بیان اینکه کشورهای اسلامی باید از رژیم اشغالگر قدس، آمریکا و اتحادیه اروپا دوری کنند گفت: نجات و عزت جهان اسلام نیازمند اتحاد اسلامی، شناخت و مقابله با دشمن اصلی است.

امام جمعه بوشهر نشست و برخاست و اتحاد برخی کشورهای عربی با کشورهای اتحادیه اروپا و رژیم اشتغالگر را خلاف سنت پیامبر اکرم(ص) عنوان کرد و ابراز داشت: کشورهای عربی باید بدانند که عزت و پیشرفت آنها تنها در سایه اتحاد با کشورهای اسلامی محقق می‌شود.


فرستادن دیدگاه