امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5017
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵

مجوز تأسیس دبیرستان بزرگترین روستای بوشهر صادر شد

دریای جنوب،نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته، مجوز تأسیس دبیرستان در روستای شیرینو و هر نقطه‌ای از حوزه جنوب استان بوشهر که پتانسیل دانش‌آموزی در حد راه‌اندازی یک دوره تحصیلی داشته باشد، گرفته شد.

به گزارش«دریای جنوب» سکینه الماسی اظهار داشت:  در نشستی که با مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش داشتیم، مجوز تأسیس دبیرستان در روستای شیرینو و هر نقطه‌ای از حوزه جنوب استان بوشهر که پتانسیل دانش‌آموزی در حد راه‌اندازی یک دوره تحصیلی داشته باشد را از وزارت آموزش و پرورش گرفتیم.

نماینده مردم شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی افزود: به‌زودی جانمایی، اختصاص کد و تامین نیروی پایدار برای تاسیس دبیرستان در روستای شیرینو انجام خواهد شد.

وی یادآور شد: همچنین در این نشست مصوب شد که در تکمیل ظرفیت سهمیه فرهنگیان شهرستان عسلویه نیز افزایش خواهد یافت.

به گزارش فارس، روز گذشته دانش‌آموزان روستای شیرینو و جمعی از اولیاء آنان در اعتراض به عدم وجود مدرسه در مقطع متوسطه مقابل ساختمان فرمانداری شهرستان کنگان تجمع کرده و خواستار تاسیس دبیرستان دخترانه و پسرانه شده بودند.


فرستادن دیدگاه