امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5183
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۰
جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر:

ما می‌توانیم در عرصه فرهنگی بر دشمن غلبه کنیم

دریای جنوب، جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: هنر امروز حرف اول را می‌زند و اگر فکر و تخصص پشت آن باشد قطعاً اثرگذاری آن بیشتر می‌شود و ما می‌توانیم در عرصه فرهنگی بر دشمن غلبه کنیم.

به گزارش «دریای جنوب» مراسم اختتامیه و اهدای گواهینامه دوره آموزش مقدماتی انیمیشن و نرم‌افزارهای وابسته مرکز هنرهای رقومی بسیج استان بوشهر در معاونت فرهنگی هنری سپاه امام صادق (ع) برگزار شد.

سرهنگ عبدالرضا دشتی در این مراسم گفت: ما اگر می‌خواهیم پیشرفت کنیم یکی از کارهایی که باید انجام شود حضور مردم است و اگر می‌خواهیم چیزی را در جامعه گسترش دهیم باید در قالب تأثیرگذار هنر باشد.

وی بیان کرد: وقتی مطلبی در قالب هنر به مردم رسانده شود آن را بهتر درک می‌کنند.

جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تأکید کرد: هنر امروز حرف اول را می‌زند و اگر فکر و تخصص پشت آن باشد قطعاً اثرگذاری آن بیشتر می‌شود. اگر شرایط کشور قبل از انقلاب و پیشرفت‌های ایران بعد از انقلاب با زبان هنر مطرح شود می‌تواند کمک زیادی به انقلاب کند.

دشتی گفت: حاج قاسم سلیمانی یک فرصت کم‌نظیر برای پرداختن در قالب هنر است، اقتدار موشکی سپاه در پایگاه عین الاسد نیز اقدام بسیار بزرگی است که می‌تواند مورد توجه ساخت آثار هنری قرار گیرد و در این موارد انسان دست خدا را می‌بیند و هر کس به اندازه توان خود می‌تواند از این سوژه‌ها استفاده کند و ما می‌توانیم در عرصه فرهنگی بر دشمن غلبه کنیم./سپاس


دیدگاه ها بسته شده اند.