امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5068
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۹

قدرت بازدارندگی ایران ریشه در دفاع مقدس دارد

دریای جنوب، استاندار بوشهر گفت: قدرت بازدارندگی امروز جمهوری اسلامی ریشه در دفاع مقدس دارد.

به گزارش«دریای جنوب» عبدالکریم گراوند در آئین رژه نیروهای مسلح استان بوشهر در نخستین روز از هفته دفاع مقدس، با گرامیداشت یاد فداکاری‌های شهیدان، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: بخش عظیمی از اقتدار نظام اسلامی ایران مدیون نیروهای مسلح است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه هفته دفاع مقدس برگرفته از فرهنگ عاشورا است، بیان داشت: قدرت بازدارندگی امروز جمهوری اسلامی ریشه در دفاع مقدس دارد.

گراوند با اشاره به اینکه امروز کشورهای اسلامی از ایثار و مقاومت ایران الگوگیری می کنند، گفت: امروز نیروهای یمنی توانسته اند کانون اقتصادی عربستان سعودی را نابود کنند.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: به فرمایش رهبر معظم انقلاب ما ملتی هستیم که نه جنگ طلب بودیم، نه جنگ طلب هستیم، و نه جنگ طلب خواهیم بود ولی آن قدر قدرت بازدارندگی داریم که نگذاریم هیچ کشوری گوشه چشمی به وجبی از کیان ما داشته باشد.

انتهای پیام/


فرستادن دیدگاه