امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 4954
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱

سامانه مشاهده قبوض الکترونیکی برق مشترکان بوشهری راه‌اندازی شد

دریای جنوب،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی استان بوشهر گفت: سامانه مشاهده قبوض الکترونیکی برق و ثبت شماره تلفن همراه مشترکان بوشهری بر بستر پرتال این شرکت راه اندازی شد.

به گزارش«دریای جنوب» مذکوری اظهار داشت: در راستای حذف قبوض کاغذی پرتال شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر به سامانه ثبت شماره تلفن همراه و سامانه مشاهده قبوض مشترکان مجهز شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی استان بوشهر بیان کرد: مشترکان می‌توانند از پرتال شرکت توزیع نیروی برق قبوض خود را رویت و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

وی با بیان اینکه دسترسی به اطلاعات مصرف و پرداخت آسان از قابلیت‌های مهم این سامانه است، ادامه داد:  تا پایان شهریور ماه مشترکان محترم برق فرصت دارند نسبت به ثبت شماره همراه جهت دریافت قبوض برق بصورت الکترونیکی اقدام کنند.

مذکوری افزود: در حالت ارسال قبض  برق بصورت کاغذی در برخی از اوقات مشترکان موفق به دریافت قبض نمی‌شدند که این عدم دسترسی مشکلاتی برای آنها برای دریافت قبض ایجاد می‌کرد.

وی بیان کرد: اکنون با فراهم شدن قبوض برق الکترونیکی مشترکان می‌توانند قبض‌ها را روی تلفن همراه خود دریافت کنند.


فرستادن دیدگاه