امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5097
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲

دستگیری ۸ نفر به اتهام اختلاس در شهرداری بوشهر

دریای جنوب، دادستان بوشهر گفت: تعداد هشت نفر از کارکنان شهرداری بوشهر به اتهام اختلاس دستگیر و پس از تفهیم اتهام در خصوص اختلاس برای بازجویی در اختیار اداره اطلاعات قرار گرفتند.

به گزارش دریای جنوب علی حسن‌پور با اشاره به اختلاس صورت گرفته در شهرداری بوشهر اظهار داشت: روز سوم دی‌ماه بر اساس دستور قضایی تعداد هشت نفر از کارکنان شهرداری بوشهر به اتهام اختلاس دستگیر و پس از تفهیم اتهام در خصوص اختلاس برای بازجویی در اختیار اداره اطلاعات قرار گرفتند.

دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر بابیان اینکه پرونده در شعبه هفتم دادگستری بوشهر تشکیل‌شده است، گفت: این پرونده هنوز در مرحله تحقیقات مقدماتی است و در حال حاضر نمی‌توان اسامی را اعلام نمود.

حسن‌پور در خصوص شایعه دستگیری شهردار و اعضای شورای شهر بوشهر، بیان کرد: این مطالب شایعه‌ای بیش نیست و هنوز نمی‌توان درباره این موضوعات اظهارنظر کرد؛ مردم از گمانه زنی‌ها پرهیز کنند و نتیجه نهایی از سوی دستگاه قضایی اعلام می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر بابیان اینکه اختلاس صورت گرفته مشخص نشده، گفت: دستگاه قضایی برای مبارزه با فساد خط قرمزی ندارد و در هر دستگاه یا نهادی فسادی وجود داشته باشد، دستگاه قضایی ورود پیدا می‌کند./فارس


فرستادن دیدگاه