امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5059
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸

با حضور معاون وزیر کشور، شهرداری بهارستان افتتاح شد

دریای جنوب،فرماندار جم گفت: یکی از خواسته‌های به حق مردم محقق شد و شهرداری بهارستان امروز رسما با حضور معاون وزیر کشور ،آغاز به کار کرد.

به گزارش«دریای جنوب» با حضور معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، استاندار بوشهر، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسؤولان محلی، شهرداری بهارستان رسما افتتاح شد.

محمد حسینی در آیین افتتاح شهرداری بهارستان، اظهار داشت: با ارتقا بهارستان به شهر، 4 شهر در شهرستان جم وجود دارد و خوشحالیم که توانستیم یکی از خواسته‌های به حق مردم این منطقه را به سرانجام برسانیم و مردم شهر بهارستان را خوشحال کنیم.

فرماندار شهرستان جم افزود: همدلی و اتحاد خوبی بین مجموعه شورای اسلامی و شهرداری بهارستان با مردم وجود دارد و یکی از عوامل موفقیت و پیشرفت بهارستان نیز وجود چنین روحیه‌ای میان مسؤولانش با مردم است.

وی خاطرنشان کرد: ارتقا بهارستان به شهر رسما در هفته دولت به فرمانداری جم ابلاغ شد و مجوز تاسیس شهرداری نیز صادر شد و امروز با حضور معاون وزیر کشور، شهرداری بهارستان رسما افتتاح شد.

حسینی با بیان اینکه 8 هزار نفر جمعیت در بهارستان زندگی می‌کنند ابراز کرد: بهارستان شهر نوپایی است که باید توجه ویژه‌ای به آن کرد و مجموعه دولت در شهرستان آماده همکاری با این شهرداری برای رفع مشکلات است.

وی تاکید کرد: برخی مشکلات بهارستان باید با همکاری رئیس سازمان شهرداری‌های کشور رفع شود. تکمیل بوستان امید، زمین چمن مصنوعی، مسیرهای ورودی و خروجی، احداث ایستگاه آتش‌نشانی و کلانتری، توجه به قلعه سی‌سواران به عنوان یک مکان گردشگری و باستانی، خرید ماشین‌آلات مورد نیاز و اختصاص قیر یارانه‌ای جز مهم‌ترین مشکلات است که باید با همراهی مجموعه استان بوشهر و معاون عمرانی وزیر کشور آن‌ها را رفع کرد.

فرماندار شهرستان جم با تقدیر از مجموعه شورا و شهرداری بهارستان عنوان کرد: مردم حضور پرشور و باشکوهی در مراسم افتتاح شهرداری بهارستان داشتند که از همه عوامل برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر می‌کنم. تلاش مجموعه دولت در شهرستان آبادی و توسعه شهر بهارستان خواهد بود و در این راه در کنار مجموعه شهرداری و شورای اسلامی هستیم.

به گزارش فارس، با پیشنهاد شورای اسلامی شهر بهارستان و طی حکمی از سوی فرماندار جم حسین یاراحمدی به عنوان سرپرست شهرداری بهارستان منصوب شد.


فرستادن دیدگاه