امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5062
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲

افتتاح ۳۰ واحد مسکن محرومین در عسلویه/

دریای جنوب،۳۰ واحد مسکونی محرومان و مددجویان ساخت سپاه عسلویه در هفته دفاع مقدس افتتاح و واگذاری می‌شود.

به گزارش«دریای جنوب» سرهنگ مهدی حسن زاده ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس در سالن اجتماعات سپاه عسلویه اظهار داشت: ۳۰ واحد مسکونی محرومان و مددجویان ساخت سپاه عسلویه در هفته دفاع مقدس افتتاح و واگذاری می‌شود.

فرمانده سپاه عسلویه با تبریک هفته دفاع مقدس از کلنگزنی درمانگاه تخصصی بسیج در این شهرستان خبر داد و گفت: دفاع مقدس برای همه ایرانیان و دوستداران نظام مقدس است در این هفته بیش ۲۰۳ برنامه در شهرستان اجرا خواهد شد و هماهنگی برنامه‌ها در شورای اداری با حضور فرماندار انجام شده و در همین رابطه نشستی نیز با امام جمعه شهرستان برگزار شده است.

حسن زاده افزود:  بیش از ۵۰ برنامه در بخش‌ها و روستاها با همکاری پایگاه‌های مقاومت دهیاری‌ها و شوراها انجام می‌شود و ۱۳ برنامه شاخص نیز در سطح شهرستان  اجرا می‌گردد و از مسؤولین انتظار حمایت و پشتیبانی و از مردم توقع مشارکت در این برنامه‌ها را داریم.

وی زنگ مقاومت در مدارس، اعزام گروههای جهادی به مناطق محروم، همایش رضویان، همایش دفاع مقدس در پتروشیمی مبین، تجلیل از سربازان نمونه، افتتاح دفتر حمایت حقوقی از ایثارگران رزمندگان و بسیجیان، سخنرانی و حضور در نمازجمعه اهل سنت عسلویه، تجلیل از رزمندگان و ایثارگران، همایش زنان در گام دوم انقلاب و دیدار با خانواده شهدا و غباروبی گلزار شهدا را از جمله مهمترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان عسلویه عنوان کرد.


فرستادن دیدگاه