امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5073
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱

اعضای هیات نظارت بر انتخابات مجلس در «بوشهر» معرفی شدند

دریای جنوب،از سوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، اعضای هیات نظارت استان بوشهر معرفی شدند.

به گزارش«دریای جنوب» خلیل رضایی در جمع خبرنگاران استان بوشهر اظهار داشت: طبق اصل ۹۹ قانون اساسی و ماده ۳ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، برای هیات مرکزی نظارت استان بوشهر حجت‌الاسلام حسین دشتی، حجت‌الاسلام عبدالکریم بحرینی، حسین حیدری، عبدالله محبوبی و خلیل رضایی معرفی‌شده‌اند.

قائم‌مقام هیات نظارت استان بوشهر با اشاره به فلسفه وجودی و جایگاه قانونی هیئت‌های  نظارت که نمایندگان شورای نگهبان در استان قلمداد می‌شوند، گفت: نظارت این افراد استصوابی و عام و در کلیه امور مربوط به انتخابات جاری، با قاطعیت و بی‌طرفی کامل، وظایف قانونی خود را انجام خواهند داد.

وی در خصوص تخلفات انتخاباتی و تبلیغات زودهنگام برخی کاندیداهای احتمالی در فضای حقیقی و مجازی تأکید کرد : یکی از الزامات داوطلب ورود به قوه مقننه، پایبندی به قانون است و در غیر این صورت عوامل اجرایی، ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی قوه قضاییه و به‌ویژه عوامل نظارتی، تحرکات و فعالیت‌های غیرقانونی آنان را به صورت جدی رصد نموده و ضمن برخورد قانونی در صلاحیت آنان نیز مؤثر خواهد بود.

انتهای پیام/


فرستادن دیدگاه