امام جعفر صادق (ع): چون خدا خیر بنده‌ای را خواهد او را نسبت به دنیا بی‌رغبت و نسبت به دین، دانشمند کند و به دنیا بینایش سازد و به هر که این خصلت‌ها داده شود خیر دنیا و آخرت داده شده است. [اصول کافی، ج 3، ص 196]       
کد خبر: 5093
تعداد نظرات: ۰ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
پارادوکس بزرگ در بررسی صلاحیت یک کاندیدا

آیا با دو «محمد نجفی» متفاوت روبرو هستیم؟!

گام خبر: انتخابات هیئت فوتبال استان بوشهر امروز در حالی با حضور تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشور در بوشهر برگزار می شود که حدود یک ماه است کلیه استعلام ها طبق روال توسط حراست اداره کل ورزش و جوانان استان گرفته شده است و با اعلام اسامی چهارگانه نامزدهای نهایی تصدی کرسی ریاست هیئت فوتبال استان مشخص شد رئیس فعلی هیئت فوتبال استان جایی در بین این اسامی اعلامی ندارد.

به گزارش گام خبر انتخابات هیئت فوتبال استان بوشهر امروز در حالی در بوشهر برگزار می شود که حدود یک ماه است کلیه استعلام ها طبق روال توسط حراست اداره کل ورزش و جوانان استان گرفته شده است و با اعلام اسامی چهارگانه نامزدهای نهایی تصدی کرسی ریاست هیئت فوتبال استان مشخص شد رئیس فعلی هیئت فوتبال استان جایی در بین این اسامی اعلامی ندارد.

به هرحال این انتخابات در حالی برگزار می شود که غائب بزرگ این رویداد، محمد نجفی رئیس فعلی هیئت فوتبال استان است که دو سال هم از زمان مدت چهارساله اش بر هیئت فوتبال می گذرد.

اما نکته جالب در مورد این انتخابات نزدیکی فاصله زمانی استعلام کاندیداها با استعلام کاندیداهای انتخابات مجلس است، جاییکه محمد نجفی هم در هیئت فوتبال و هم برای انتخابات مجلس کاندیدا بوده است. اما جالب تر اینکه ظاهرا صلاحیت نجفی برای انتخابات هیت فوتبال تایید نشده اما صلاحیت وی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی هیئت اجرایی تایید گردیده است.

حال این سوالات مطرح است که چگونه مراجعه چهارگانه در دوجا دو نظر مختلف در مورد یک نفر دارند؟ آیا هیئت اجرایی انتخابات مجلس خطایی انجام داده است؟ یا در دو انتخابات با دو محمد نجفی متفاوت روبرو هستیم؟!

با این حال باید دید شورای نگهبان در بررسی نهایی صلاحیت کاندیداهای مجلس چگونه این مساله را بررسی خواهد کرد.


فرستادن دیدگاه